| TristanTzara a întrebat:

Era un desen cu o familie cu doi copii, băiat și fată. Băiatul era ceva geniu inventator și putea vobi cu câinele familiei. Cred că structura episoadelor era diferită în funcție de sezon dar țin minte că era niște episoade în care băiatul și câinele călătoreau pe alte planete.

Știe cineva cum se numește desenul?

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Cred ca familia Jetson

| trophin a răspuns:

E family Guy cu câine și copil care inventează mașina timpului. Însă nu știu. Scuze

| trophin a răspuns:

Dacă vrei ceva asemănător, fără mașina timpului, Tintin

| TristanTzara explică (pentru trophin):

Bine dar nu e mașină a timpului, era ceva navetă spațială sau ceva. Vag îmi aduc aminte doar faza cu alte planete.

| PandaChan33 a răspuns:

Mr peabody and sherman?