| Skore a întrebat:

Era un film cu niste oameni care jucau un fel de joc(asemanator sah-ului) si se intamplau chestii ciudate in functie de cum puneau piesele.Imi amintesc ca erau intr-o casa mai veche. E vechi filmul, daca imi puteti spune cum se numeste va rog. Dau fundita + vot.

Răspuns Câştigător
| jerrygabrielle a răspuns:

Jumanji.

6 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Jumanji si e din 1995. Uita-te la trailer si spune-mi daca ala este. Funda?big grin

| ThePoet a răspuns:

Cred ca te referi la seria SAW.

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Aa il stiu pe misto. Jumanji se numeawinking

| papusikatha a răspuns:

Jucau 2 copii si cu fiecare mutare se intampla cate ceva, veneau animale din jungla etc. Nu? Apoi a venit unul cu o pusca si ia urmarit sa le ia cartea, si daca nu duceau jocul la bun sfarsit ramaneau asa.Numai stiu cum se numeste imi pare rau, macar ti-am amintit ceva din el.

| Skore explică:

Nu,jucau 2 oameni si nu este SAW.

| Skore explică:

Da este cel despre care zice si Raissa20.