| dragonslep a întrebat:

Era un film cu o persoana clarvazatoare, cum se numea filmul

Răspuns Câştigător
| AmyAmya a răspuns:

Este un serial "Medium". Uite cateva date despre serial :
Allison Dubois, mama a trei copii si sotie devotata, decide la varsta de 30 de ani sa urmeze o scoala de drept. In acelasi timp, Dubois lucreaza si la birourile DA din Mariposa, Arizona.
Inca din copilarie, Allison a incercat sa inteleaga visele si viziunile pe care le avea cu cei morti. Iubitul sau sot, Joe (Jake Weber), om de stiinta, a urmarit toate visele si premonitiile pe care Allison le-a avut in ultimii doi ani. In incercarea de a-i demonstra lui Allison ca visele sale sunt determinate de stresul la care este supusa, Joe face un experiment stiintific, incercand sa descopere daca viziunile lui Allison au o corespondenta in realitate. Joe descopera ca una din viziunile sotiei sale este similara unui caz de omicid nesolutionat, produs in Texas. Seful lui Allison, Devalos (Miguel Sandoval) crede in potentialul lui Allison dar este circumspect in ceea ce priveste abilitatile sale psihice. Sper ca te-am ajutat! Byee! :*

1 răspuns:
| Melnic_Alex_1998 a răspuns:

Poate Final Destinationhee hee! Daca nu ar trebui sa te uiti ..merita happy!