| ZaKid a întrebat:

Era un film cu rechini.
Era un fel de laborator jos in mare. si niste savanti de acolo au prins un rechin. si le-au dat un fel de ser care i-au facut mai destepti.
Mai era si un om care era pe o targa. (tot savant era ) dar a avut un accident cu rechinul.) si l-a luat rechinul si a iesit din acel laborator.si se plimba cu el in mare pana cand l-a aruncat in acea sticla din care era facut laboratorul ala acolo. si s-a spart si s-a inundat totul... si trebuiau sa scape de acolo si sa ajunga la mal. unde ramasese o fata si cu un baiat. (la final ) si au tras cu un harpon in el )

NUM SE CHEMA FILMU rolling on the floor))))) STIU CA V_AM ZAPACIT!

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Deep Blue Sea
http://www.youtube.com/watch?v=DbPfXBp9wdE&feature=related
asta cred ca e.