| mariacris98 a întrebat:

Am vazut odata un film in care se faceau experimente pe rechini, iar rechinul acela mutant a scapat si a inceput sa omoare oamenii de pe vas. Vasul s-a scufundat, iar cand ceilalti au iesit la suprafata mai erau trei oameni: doi barbati si o femeie. Rechinul l-a prins pe un barbat care era negru, iar acesta a scapat doar cu piciorul rupt pentru ca l-a lovit pe rechin cu cruciulita de la gat in ochi. Femeia s-a aruncat in apa sa il salveze pe celalalt barbat si a fost omorata de rechini, pe care i-au omorat apoi. Cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Terry87 a răspuns:

Salut. Filmul pe care il cauti u se numeste "Deep Blue Sea" si este aparut in 1999. Mi'a placut si mie foarte mult filmul :) gasesti aici descrierea lui:
http://www.cinemagia.ro/filme/deep-blue-sea-rechinii-ucigasi-1639/
Sper ca ti'am fost de folos :) fundita? :D