| GugalPunctRo a întrebat:

Era un film cu un om care se numea Freddy si tot speria copiii.Parintii copiilor au hotarat sa ii dea foc lui Freddy ca sa nu mai sperie copiii.Numai ca Freddy s-a intors si a omorat parintii.(Cred.)Filmul se numea ceva cu cosmarul de pe strada, sau groaza de pe strada...Nu mai stiu cum...Va rog sa imi spuneti numele filumului daca il stiti.Multumesc anticipat! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Candyman a răspuns:

Freddy Krueger se numeste personajul Ai detalii aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Freddy_Krueger
Filme au fost facute mai multe, poti citi in descriere

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nightmare on Elm Street...Freddy Krueger FTW laughing

| ramonikame a răspuns:

Filmul e nightmare on elm street. parintii ii dau foc lui freddy, iar acesta se intoarce dupa cativa ani, dar ii omoara pe copiii in somn(care intre timp au crescut). la final doar o fata si un baiat supravietuiesc si il omoara pe freddy.

| ImmaDucK a răspuns:

Poate e nightmare on elm street?
Desi nu cred, sunt o multime de filme cu freddye kruger
Uita-te aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Freddy_Krueger#Films