| anonim_4396 a întrebat:

Era un film, despre niste adolescenti, si pleaca ei intr-o excursie cu rulota, parintii tipului stateau undeva pe plaja, unul din ei era indragostit de una si pleaca sa o caute, la un moment dat ajung intr-un club si nu mai stiu cum, cineva a inghitit un prezervativ, sau cade unu cu penisul in gura unuia dintre tipii astia nu mai stiu exact cum era, e cam vechi si nu imi amintesc cum se numeste, ma poate ajuta cineva? mi-l aduc aminte vag si as fi vrut sa il mai vad

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai deci nu mai stiu, dar mi-am mai adus aminte niste detalii, parintii lui erau hipioti dinastia, imi sta pe limba filmu, cred ca trebuie sa caut in cd-urile vechi sa vedem daca o fi pe-acolo.

| Ciprian_7187 a răspuns:

Nu il stiu dar daca il gasesti astept un mesaj cu titlul si anul. Multumesc

| Ciprian_7187 a răspuns:

Chiar nu stiu acest film dar iti recomand ceva similar...Shelter.avi, astept un feedback dupa ce il vezi happy

| Ciprian_7187 a răspuns:

Si mai sunt cateva in fata de Shelter. avi

| Ciprian_7187 a răspuns:

Celalalat film este Latter Days 2003. avi, daca ai rabdare suficient te prinde filmul si chiar te pune pe ganduri... nu am gasit inca filmul cautat de catre tine il astept si eu happy