| TheDaughter a întrebat:

Era un film in care niste persoane urcau intr-un carusel si cand coborau mureau pe rand parca. Fundoi si vot. Sau daca mai stiti alte filme de groaza ( da nici chiar ca mirrors sau de astea de sa ma pis pe mine de frica) spuneti.

Răspuns Câştigător
| Păhărela a răspuns:

Despre Destination Final cred ca e vorba. are mai multe parti dar nu stiu sigur de care parte e vorba. cred ca 3happy
REC
CASE 39
Orphan
Destination Final = celelalte parti [1, 2,4, 5-am impresia ca a aparut si 6]
The Collector - L-am vazut zilele trecute. ma asteptam sa fac pe mine de frica din ce imi spuneau cei care l-au vazut dar. neeoh go on
Sper ca te-am ajutathappy. Take care!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca final destination 3..

| Darly a răspuns:

Final Destination se numeste filmul.Acum nu mai stiu ce parte era 4, 5 sau 6