| marius3lw a întrebat:

Am vazut acum un an sau 2 un film despre niste adolescenti care si-au facut niste poze si in ordinea in care si le-au facut asa mureau, era si despre un carusel....nu mai stiu era de groaza parca

Răspuns Câştigător
| DianaMaria17 a răspuns:

Filmul se numeste Final Destination 3
E foarte tare big grin.
Parca exista si FD 1, 2, 4 si 5. asa imi amintesc.
Dar cel cu caruselul este 3`ul cu siguranta!

| marius3lw explică (pentru DianaMaria17):

Multumesc mult :*

3 răspunsuri:
| marius3lw explică:

Multumesc mult :*.
Inca nu pot sa-ti dau funda...

| raulboys12 a răspuns:

Buna. Filmul se numeste Final Destination 3 (2006), genul filmului actiune/horror/thriller. Ai putea sa te uiti si la: Final Destination (2000), Final Destination 2 (2003), Final Destination 4 (2009) si Final Destination 5 (2011).