| Nils92 a întrebat:

Era un film pe minimax demult, era un împărat într-o țară iar cand se făcea noapte ieșea din vastul său deghizat într-un cerșetor ca sa fie alaturi de oameni sa le vadă necazurile și problemele iar in cele din urmă s-a împrietenit cu un maturator al străzii într-o piață, spuneti-mi cum se numește filmul?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mi-e foarte cunoscută secvența descrisă de tine, dar nu mai știu exact din care film e...

Vezi: The Prince and the Pauper (2000, sau varianta din 1996)
Sau: The Princess Bride/ File de poveste