| Alexandra_3484 a întrebat:

Hey! Am vazut in urma cu ceva timp un film cu o fata care avea o papusa, apoi papusa devine peste noapte fiinta umana, atat imi amintesc...Va rog sa'mi spuneti cum se numeste filmul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu e horror, e posibil să fie acesta: "Life-size" din anul 2000
http://www.imdb.com/title/tt0200809/

5 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Ma am uitat la multe filme de genul poate fi Child s play sau Life size sau Chukiy doar prespupun sper sa nimeresc una bafta

| MunecaChucky a răspuns:

Cred ca e life-sizewinking

| FuNN a răspuns:

Cred cai Chukiy

| bebitza07 a răspuns:

Chukiy asta l-am vazut si eu, si se intampla ce zici tutongue

| KikuriShibata a răspuns:

Hmmm. Cred ca Child's play. Povestea cu o papusica roscata?