| giulia224 a întrebat:

Este adevarat ca actorul din singur acasa (copilul) a murit?

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu. E doar dependent de droguri.

| thalyslly a răspuns:

Nu

| Purgatoriu a răspuns:

Imi aduc aminte ca am citit prin august parca [,] ca a murit dar acum am vazut ca tot au aparut chestii gen ''Dead or alive?''. In orice caz, stiu ca era dependent de heroina. Arata groaznichappy

| vlad89c a răspuns (pentru Purgatoriu):

laughing Ce prostii vorbesti, macar informeaza-te si tu pana sa zici o tampenie, sa ai constiinta impacata ca ai facut tot ce ai putut, si tot prostii ai zis.
Nu a murit!

| Purgatoriu a răspuns (pentru vlad89c):

raised eyebrows controleaza-te baietel!

| heiii a răspuns:

Nu,nu a murit.a fost doar un zvon cum s a intamplat si cu justin bieber si altii.dar nu a luat o pe cai prea bune macaulay culkin.este anorexic si dependent de droguri.

| Seby90 a răspuns:

Mcally caulkin,

Dracu stie cum il cheama si mi-e lene sa intru pe imdb.

Oricum, n-a murit.

| Flaviucu a răspuns:

Nu a murit. Dupa ultima stire se spune ca nu isi poarta de grija, nu se spala, nu se aranjeaza.

| vlad89c a răspuns:

Adica Macaulay Culkin, nu, nu a murit.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Eu dupa ultima stire stiam ca era pe moarte din cauza drogurilor dar nu stiu nimic exact. Daca ar fi murit ar fi aparut la stirile de la ora 5.

| danyshatAT a răspuns:

Nu a murit doar ca a ajuns un drogat

| dodo1530 a răspuns:

Nu a murit, dar a devenit un aurolac. Se drogheaza si e clar ca nu-si poarta de grija absolut deloc.Nu mai e aceal copil simpatic din film, nici macar pe jumatate sad

| Ghost89 a răspuns:

Nu,nu e mort. in ziua in care se banuia ca ar fi murit, era de fapt la nunta lui Natalie Portman

| CuloriHD a răspuns:

Nu a murit, dar are probleme cu drogurile

| AlexDaghiu a răspuns:

Nu a murit. E doar dependent de droguri si daca v-a continua asa v-a intra si in pragul mortii.

| Sarudman a răspuns:

Nnnnuuuuuuu a murit

| TimmyRO a răspuns:

Nu nu a murit se spune asa pentru ca arata foarte diferit de cel din film

| HollyRulzz a răspuns:

Nu, de unde ai auzit aberatiile astea? El doar se drogheaza!

| Sahpiro123 a răspuns:

Nu a murit asta este doar o prostie pentru a starni publicitate, se spune doar ca se drogheaza si in ultimul timp nu se mai aranjeaza. Fundatongue?