| paupaulapaulina a întrebat:

Este adevarat ca filmul "Tanar si Nelinistit" de pe Pro TV a fost lansat pe data de 26 Martie 1973 confused :o

Nu prea imi vine sa cred voi ce ziceti confused

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Da, asa este. Filmul acela nu se mai termina nici in veci. Cred ca e nesfarsitlaughing
Pe bune. din 1973 si pana in 2011 sunt 38 de ani.
Daca tine atat un film inseamna ca nu are sfarsit.

Sper ca te'am ajutatkiss

9 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Da e adevarat.Si mie imi placea la inceput dar acum parca o lungeste prea mult.
Mai este un serial mai longeviv decat Tanar si nelinistit, numit General Hospital(a fost lansat in 1963-cu 10 ani mai devreme decat Tanar si nelinistit si inca se difuzeaza in prezent dar cred ca are mai putine episoade decat celelat). Din cate tin minte General Hospital are 2000 si ceva(nu stiu exact) episoade, iar Tanar si nelinistit are 3000 si ceva.Cum am mai zis, ca longevitate General Hospital depaseste cu 10 ani Tanar si nelinistit. Sper ca te'am ajutathappy.

| CM7YRE a răspuns:

Da, e adevarat, asta ruleaza si dupa ce murim noi laughing

| PredatoR a răspuns:

Da... asa e, o panarama de serial la care se uita mama de cand ma stiulaughing

| Jadeite a răspuns:

Yeap, in 1973 s-a lansat -> http://en.wikipedia.org/wiki/The_Young_and_the_Restless si se pare ca o ajuns la ep 9563 in ian 2011. Si eu m-am uitat aproape 10 ani la Tanar si nelinistit pana in momentul cand am terminat liceul. Daca tin bine minte, m-am uitat chiar de cand o inceput pe Protv, undeva in aprilie 96, pe cand aveam inca 9 ani. Bineinteles ca nu or dat serialul chiar de la inceput din 73, ci l-or preluat cand actiunea serialului se desfasura aprox prin 89. Acum, probabil ca dau episoadele produse prin 05-06. Anyway, am renuntat sa ma mai uit la serial acu mult timp in urma, desi mai am uneori curiozitatea sa citesc pe wiki ce s-o mai intamplat.

| forever4you a răspuns:

Da este adevarat, omule asta o sa-l arate si cand o sa se nasca stra stra stra stra stra stra stra stra stra stra nepotii nepotiilor meilaughing

Nu se mai termin este etern...si nici ca-mi place nici nu stiu despre ce doamne iarta-ma este vorba acolo... ce o fi asa de interesant de il tine de vreo 38 de ani, nu inteleg ce draq`este cu filmu` ala

| AframyK a răspuns:

Cam asa este, nu ai vazut ca are peste 3000 de episoade?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat laughing

| MillzBya a răspuns:

Din cate stiu eu, a trecut de episodul 3500...si fiind difuzat de 5 ori pe saptamana. daca ai sta sa calculezi, mda...pe acolo cred ca ai ajunge happy