| AlxAlexAlx a întrebat:

Este careva care Stie sa lucreze cu Adobe After effects care sa ma ajute sa fac un video de 3-4 minute in care sa prezint un Server la Un joc. Daca ar putea cineva sa ma ajute as fi recunoscator + FUNDA + Vot Cat mai repede daca se poate. Multumesc Lasati Mesaj.

3 răspunsuri:
| Tibi13b a răspuns:

Nu exista site. Trebuie sa descarci programul Adobe After Effects.
Sau incearca cu Sony Vegas sau Camtasia.

| AlxAlexAlx explică (pentru Tibi13b):

Pai eu am intrebat daca are cineva acel program in pc sa ma ajute sa fac acel video.

| Tibi13b a răspuns (pentru AlxAlexAlx):

Scuze am inteles SITE