| filaret03 a întrebat:

Este o femeie care poate sa vada mortii care n-au trecut dincolo si femeia aia ajuta oamenii sa treaca imi puteti da titlul filmului pls

Răspuns Câştigător
| Merry3ux a răspuns:

Ghost Whisperer

19 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vorbesti de Ghost Whisperer - http://www.imdb.com/title/tt0460644/ sau de filmul care a fost azi pe antena 1 Over Her Dead Body - http://www.imdb.com/title/tt0785007/

| LionelJosh a răspuns:

Ghost Whisperer-Mesaje de dincolowinking

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Ghost Whisperer = Mesaje de dincolo

| LexieG a răspuns:

Mesaje de dincolo-Ghost whispeer

| LexieG a răspuns:

Mesaje de dincolo big grin

| AdriiAnna a răspuns:

Ghost whisperer funda:d

| littleblackgirl a răspuns:

Este un serial, se cheama "Ghost Whisperer"

| AneBbi a răspuns:

Buna! Cred ca tu te referi la serialul''Mesaje de dincolo''care se difuza pe protv nu? Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) are abilitatea de a vedea si de a intra in contact cu spiritele mortilor. Prin acest dar, mostenit de la bunica sa, Melinda ajuta spiritele ramase prizoniere in lumea celor vii sa isi gaseasca pacea. Cu toate ca tanara isi reneaga de multe ori darul, care o izoleaza de ceilalti oameni, mesajele intense pe care le primeste din partea spiritelor o determina sa faca tot posibilul pentru a le ajuta. Impreuna c
u sotul sau, Jim, care este medic, si prietena sa Andrea, cu care conduce un magazin de antichitati, Melinda va reusi sa salveze zeci de suflete. Sper ca te-am fost de ajutor

| me4ever98 a răspuns:

Mesaje de dincolo-ghost whisperer

| an4rei a răspuns:

E rulat pe Axn sunt mai multe seriale http://www.axn.ro/shows/mesaje-de-dincolo mesaje de dincolo se chema serialul

| sexlove a răspuns:

E serial de fapt cu jennifer love si se numeste 'Mesaje de dincolo' l-am vazut si eu si il ador funda:X

| marria_7862 a răspuns:

Mesaje de dincolo .

| iuo a răspuns:

Mesaje de dincolo

| DjAnna a răspuns:

Da e un serial se numeste mesaje de dincolo (Ghost Whisperer) sper ca te-am ajutat big grin

| Justme_5871 a răspuns:

" Mesaje de dincolo " super serialul si femeia se numeste Melissa.

| Iulian1992 a răspuns:

Mesaje de dincolo? asta e serial

| Laura_2910 a răspuns:

Filmul se numeste "Mesaje de dincolo" Si mie imi place:X

| antoniamorarita1989 a răspuns:

Mesaje de dincolohappy

| ShadowXxX a răspuns:

Mesaje de dincolo