| COSTEL43 a întrebat:

Hristos a Înviat! Dragi prieteni TPU. Caut un film poate mă puteți ajuta să-l găsesc. Dau fundă. Este vorba despre un doctor musulman care se îndrăgostește de o femeie de origine americană. Fac un copil împreună apoi o amăgește să vie în vizită la el în etnia lor după care nu o mai lasă înapoi să vie acasă. Vă rog frumos poate știți titlul filmului. Mulțumesc frumos pentru un răspuns.

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

Dacă soțul este Iranian. Stiu un film care se numește Not Without My Daughter din 1991

| COSTEL43 explică (pentru DeMicUnCălător):

Mulțumesc frumos. Da așai

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat