| NeymarJr11 a întrebat:

Este vorba de 1 film, de groaza cu zombi. Eram mic pe cls 5 sau a 6, cand am vazut filmu era intr-o duminica pe Kanal D imi aduc aminte ca ma culcasem pe la ora 1, ca era scoala Luni.

Segvente film : Era intr-un sat parasit, intr-o padure, cu zombi. 1 Negru prinde niste turisti ai duce in satu ala, si fiecare, turist scapa de el si imi aduc bine aminte ca 1 turist fuge in juru satului, in cerc, si zombi vine dupa el. Era pe Kanal D daca puteti sa-mi dati 1 link sa vad toate filmele de groaza pe Kanal D date pana in 2013 :d.

Filmu 2 : Imi aduc bine aminte era Puscaria Parasita, dar nu stiu daca se numeste asa : Tot cu zombi, sau nu stiu ce erau, intro puscarie, in padure, bine ascunsa, si vin niste turisti pe aici si, era un semn cu un tribal pe 1 perete din puscarie si cine se uita la el, se facea zombi sau ce era, acolo :d. Mi-a duc bine aminte ca la sfarsit vine 1 politist, si el nu sti-a ce se intampla si singura supravietuitoare din turisti este o fata, care ai explica politistului ce sa intanplat, dar el nu crede ai pune catusele, si o duce la puscarie pe drum inaopi spre puscarie, se intalnesc cu zombi, si ea scapa. si fuge cu masina.

PS: Dau funda si vot orice, dau sa vad filmele barem numele.

Răspuns Câştigător
| danielut a răspuns:

Fimul 2 The Quit Jail.

| NeymarJr11 explică (pentru danielut):

Bos, dau pe google nu da nimic da-mi 1 link unde pot sa il vad:O:O te rog raspunde-mi de anul de zile il caut

| NeymarJr11 explică (pentru danielut):

Te rog raspunde, plz da-mi id tau de mesenger vorbim pe mes

9 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Uite aici o groaza de filem cu zombie:
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-zombie/

| NeymarJr11 explică (pentru sickoffallthings):

Bos, iti multumesc dar eu vreau filmele astea 2, la al 2 imi aduc aminte numele Puscaria Parasita am scris dar nu mi-o da, e luat de pe filefist, acum vreo 4-5 ani de zile.

| NeymarJr11 explică (pentru danielut):

Dami id tau man, sau baga-l tu neymar_elvis15

| NeymarJr11 explică (pentru danielut):

Nu e Rec am vazut rec, dar da-mi id tau totusi sa vb.