| busoiedy144 a întrebat:

Exista serial mortal kombat pentru adulti animatie? dar animatii horror cum a fost filmul evil dead?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mortal Kombat ca si serie filme/seriale a fost si este un fiasco, din pacate, am cunoscut in 90 si ceva seria pe PC pentru prima data, apoi am vazut filmele
ca si productii cinematografice sunt slabe! ca si jocuri nu ma pot pronunt exact, poate cel mai bun al genului, cel putin primele parti alea vechi ca sunt pioneri ai genului asa cum producatorii DOOM au inventat genul FPS!

Exista seria animata Castlevania pe Netflix e aproape de ceea ce cauti tu, animatie horror!

| Khyleri a răspuns:

Exista Animatie Mortal Kombat dar nu prea inteleg la ce te referi prin Animatii Horror cand Mortal Kombat este pentru cei de 18+