| lBeibii a întrebat:

Fanii "Culoarea-Fericirii" o sa mai faca Sadhna bine? adica chiar moare? nu mai invie?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| anadianalove a răspuns:

Este ceva ingrozitor. Am citit intr-un ziar ca Sadna numita in realitate Sara Khan iasa din film pentru ca cu adevarat o fost insarcinata si o avut probleme. Si dupa putin timp va muri si Ranvir numit in realitate Kinshuk Mahajan pentru ca sa aiba grija de Sara Khan (Sadhna ). Ei doi sunt in realitate sot si sotie. Te-a mai linistit raspunsul meu?

| AncutzaDragutza97 a răspuns (pentru anadianalove):

Ana, nu e adevarat. daca te uiti pe siteul asta, o sa vezi k casatorita cu altcineva: http://en.wikipedia.org/wiki/Sara_Khan

| lBeibii explică (pentru anadianalove):

Multumesc. Foarte folositor!:* Totusi mie chiar imi pare rau de ea ca a iesit!crying ea era esenta ea avea culoarea fericirii si acum nici nu mai imi vine ma uit la film!crying(

5 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

Si mie ea era personajul cel mai important ea era cea mai frumoasa si ragini tinea mult la ea chiar cel mai mult

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Kinshuk si sara? OMG! visul meu s-a adeverit! laughing sadhna a murit definitiv si irevocabil

| iiuliia a răspuns:

Nu cred. imi pare asa rau sad