| EduardEDU2442 a întrebat:

Fanii Teen wolf, stiti cand apare sezonul 6?

13 răspunsuri:
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Deocamdată este sezonul 5B, cred că în vară apare, sau la anul.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu s-a anunțat nimic până acum de sezonul 6. Cel mai probabil prin septembrie o să se anunțe dacă o să fie și sezonul 6 happy

| Daniellllll1 a răspuns:

Momentan e sezonul 5, deci bucura-te de el.Va fi cert si un sezon 6
Sursa :
http://www.imdb.com/title/tt1567432/?ref_=ttep_ep_tt

| EduardEDU2442 explică (pentru Daniellllll1):

L-am terminat, am auzit ca o sa fie si sez. 6 revine si Allison!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Cum ai terminat tu sezonul 5, din moment ce nu au aparut toate episoadele.Mai sunt 6 episoade din sezonul 5 care trebuie sa apara

| EduardEDU2442 explică (pentru Daniellllll1):

M am uitat pana la ultimul "14"

| Daniellllll1 a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Pai da, mai sunt 6 episoade din sezonul 5, ultimul episod din sezonul 5 o sa apara pe 8 Martie (in SUA), 9 Martie in Romania. Data inceperii sezonului 6 nu s-a anuntat, dar probabil spre finalul anului 2016 sau la inceputul lui 2017.

| EduardEDU2442 explică (pentru Daniellllll1):

2016-2017?
Mult de asteptat! sad

| Daniellllll1 a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Pana mea...Actorii aia au si ei viata personala, familii, bla, bla.Vin sarbatorile si la ei, eu mai am de asteptat 3 luni sa inceapa noul sezon din "Banshee"

| EduardEDU2442 explică (pentru Daniellllll1):

laughing)))))) Ce sarbatori? laughing)

| Daniellllll1 a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Eu ti-am spus de ce e mult de asteptat, ce e de ras?

| EduardEDU2442 explică (pentru Daniellllll1):

Nimic! laughing)

| EduardEDU2442 explică (pentru Daniellllll1):

Mersi mult de ajutor!