| denis112 a întrebat:

Filme care merita vazute nu prea vechi actiune, comedie horror, SF

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

RED-actiune+comedie
Underworld - actiune + un pic de horror
Hidden 3D-Horror
Vanishing on 7th street - horror
Angels & Demons - suspans+actiune-merita vazut 2009

| Mrlove a răspuns:

Step broter - una dintre cele mai tari comedii de asemenea si Death At A Funeral astea sunt cele mai bune comedii vazute de mine merita

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Cu chici chand si din astea

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Comedie:Viata-n puscarie; Ora de varf 1, 2, 3 sunt misto; Excursie cu surprize (RV asa ii zice pe engleza); Un negru pentru Casa Alba; Ia Ghici, Cine?

S.F:Ultimul Mimzy; Profesorul Trasnit; Mutant Chronicles; Paul; Oamenii viitorului; Daybreakers
Toate filmele pe care le-am pus le-am vazut si sunt filme de mare calitate
Vizionare placuta!

| DexxTer a răspuns:

Piranha. [merita]
All the boys love Mandy Lane.
Final Destination.
Step up.
Click.
Vizionare placuta ~