| AnonimMareMareMare a întrebat:

Filme de genul in care o familie se muta intr o casa noua, ea e bantuita bla bla?

Sau cu adolescenti in licee? Cand mananca la cantina si isi arunca priviri dulci intre ei, chestii de genul, petreceri la cineva acasa cum se intampla afara, drama, etc? In general sa fie in liceu

Răspuns Câştigător
| CosminaAndreea03 a răspuns:

Stiu ca ai cerut film, dar incearca serialul "never have i ever", sau ca filme "cabina de saruturi (1&2)", "tuturor băieților pe care i-am iubit (1&2)", "lipeala pe net", "intalnire perfecta","interzis la sex"

| AnonimMareMareMare explică (pentru CosminaAndreea03):

A fost genial interzis la sex, pe restul le-am vazut, daca mai stii, lasa-mi un mesaj pe TPU aici sau oriunde vrei, mersi laughing

| CosminaAndreea03 a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Sigur! Cu drag!

| AnonimMareMareMare explică (pentru CosminaAndreea03):

Astept happy

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Filme de genul in care o familie se muta intr o casa noua, ea e bantuita bla bla?
Un film clasic considerat destul de bun al genului (cred ca si primul) comedie-neagra : Beetlejuice (1988), daca esti cinefil adevarat trebuie sa il vezi, e adevarat e mai greu digerabil fiind comedie neagra, dar are elementele descrise de tine.

filme cu adolescenti si liceu sunt o multime s-au facut cu sutele de mii, ca ciupercile dupa ploaie, iti zic numai cateva:
American Pie
The Girl Next Door (2004)
Van Wilder: Party Liaison (2002)
Sex Drive (2008)
Superbad (2007)
She's the Man (2006)
Easy A (2010)
Friends with Benefits (2011) -asta nu-i cu adolecenti dar e misto
Vrei mai mult accentuat pe romance si/sau drama, musical:
Save the Last Dance (2001)
Step Up (2006)
Honey (2003)