| TheHobbitHere a întrebat:

Filme must watch?
Cerinte: sa fie 2014-2015, horror, suspans
Si nu vreau lista luata de pe net, vreau parerea vostra despre fiecare film in parte daca se poate.
Funda pentru cel mai bun film. (sau cele mai bune)

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Unfriended
Charlie's farm
Dark was the night
Leprechaun : Origins
Haunt
Paranormal activity 5
Poltergeist
Poker Night
Exeter
Demonic
Backcountry
Wrong turn 6
Ouija. Stiu mai multe, dar nu le stiu dupa ani. Vizionare placuta!

| TheHobbitHere explică (pentru Sn4k3):

Din filmele astea am vazut paranormal activity 5, si ouija. Haunt mi se pare mai interesant, dar daca iti spuneai si parerea despre fiecare film era super.

| Sn4k3 a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Pai mie mi-au placut toate filmele care ti le-am dat acolo ( de asta ti le-am si dat), deci eu zic ca merita sa te uiti la toate. Si mersi pentru funda big grin.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Insidious 3 (2015),Wrong Turn 6 (2014),13 Sins (2014),Mischief Night (2014),7500 (2014),Deliver Us From Evil (2014),Haunted (Dark House 2014), Leprechaun: Origins (2014),Annabelle (2014),The Canal (2014),Animal (2014),Devil's Due (2014),Come Back To Me (2014),The Babadook (2014),Aux yeux des vivants (2014),See No Evil 2 (2014),Death Do Us Part (2014),Altar (2014),The Town That Dreaded Sundown (2014),Exists (2014),Spring (2014),When Animals Dream (2014),The Woman In Black 2: Angel Of Death (2015),Grace (2014),It Follows (2014),The Ouija Experiment 2: Theatre Of Death (2015),Residue (2015),Dark Summer (2015),Muck (2015)

| TheHobbitHere explică (pentru faramatania):

Sunt mai mult ca sigur ca ai luat lista de pe net. Asa pot intra si eu sa vad, dar am vrut sa vad parerile voastre...

| faramatania a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Vezi măi de treabă că iei "leapșă" si asta se vede fără efort. Păstrează distanța.

| TheHobbitHere explică (pentru faramatania):

Mai repeti o data? N-am inteles ce ai scris acolo thinking

| faramatania a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Am scris românește.Am uitat însă ghilimelele de rigoare. Știi ce înseamnă să dai copy-paste pe net? Mai fă o dată afirmația asta.