| bernaaaaa a întrebat:

Filmul Another Cinderella Story este cel mai frumos film care a existat vreodata! sincer!

10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Este parerea talaughing
Inseamna ca nu ai vazut altele mai bune.happy

| Minks a răspuns:

Cand ai dat click pe butonul ala verde pe care scrie PUNE INTREBAREA TA AICI trebuia sa stii ca trebuie sa pui o intrebare...nu sa faci o afirmatie.

| yumeee a răspuns:

şi?

| Anutza2610 a răspuns:

Da asa este... pacat ca e copiat dupa cinderella story

| Bianqita a răspuns:

La varsta ta, e si normal sa crezi asta. O sa vezi, ca odata cu trecerea timpului, vei gasi filme de 100000 de ori mai bune decat asta!winking

| MindFreak a răspuns:

Pai si nu mai exista? A murit? straight face

| zizi000 a răspuns:

Si unde e intrebarea?laughing

| bernaaaaa explică:

Bianqita sa stii ca nu o sa fie asa! mereu o sa fie cel mai frumos film care exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ce ne ingrasa asta pe noi`?raised eyebrows
Deasta nu prea mai intru pe site... mi-e scarba de toti care posteaza intrebari(in cazul asta nu e intrebare)aiurea`angry
Unii chiar au nevoie de ajutor iar altii "care e culoarea mea preferata? care ghiceste funda". Zau ti-ai uitat culoarea preferata?:-J PATETIC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bestial filmul! cool