| Andreea17M a întrebat:

Filmul unde la inceputul filmului,fata însărcinată este adusa de iubitul ei cu masina la un magazin unde rămâne prinsa si este nevoita sa trăiască acolo,si sa se spele la chiuveta din baie. Apoi este prinsă de o furtună si reușește sa treaca peste intrând într-un beci, după care întâlnește un bărbat cu care se mărită la sfârșitul filmului.
Daca l-a mai vazut cineva si are idee cum se numește, va rog ajutati-ma.
L-am vazut acum câțiva ani la televizor si nu stiu cum sa fac sa il revad

1 răspuns:
| ReddY25 a răspuns:

E de groază?

Întrebări recente