| LoveYouR a întrebat:

Funda! Ati putea va rog sa imi spuneti niste filme foarte horror...adica sa nu fie comedie si cica sun horror. vreau horror de-a binelea.raspunsul il vreau astazi daca se poate waiting sideci filme horror daca stiti.filme foarte horrorwinking multumesc. funda!happy

10 răspunsuri:
| GeoXD a răspuns:

toate filmele din seria Saw.
The exorcism of emily rose
The last exorcism [uita-te la el, ti-l recomand]
Paranormal acivity 1, 2 si Paranormal Entity. nu conteaza ca sunt low buget, par chiar reale
House of wax
Mirrors 1 este mai inspaimantator. si 2.mai putin
Devil [chiar m-a speriat filmul asta I don't want to see]
The crazies [nu strica niste zombi din cand in cand]
si Drag me to hell.

| Crystal1807 a răspuns:

Death Bell 1 (korean movie)
Audition (japanese movie)

| Crystal1807 a răspuns:

Hometown legends

| cristina_3043 a răspuns:

Final destination 1, 2, 3, 4 si one missed callbig grin

| lilith_3139 a răspuns:

Drag me to hell, hellraiser inferno, one missed call, dark floors la cele 4 filme cel mai horror este drag me to hell din cauza ca a facut sora mea pe ea cand l-a vazut si cand zic a facut pe ea vb ff serioshappy la hellraiser inferno nu am dormit o saptamana sper ca te-am ajutat

| davidthebest a răspuns:

The exorcism of emily rose
see no evil
George A. Romero’s Next Zombie
Giallo
super tari, ai de unde alege.vizionare placuta

| cossmy a răspuns:

Silent hill(1 si 2) si fotografii bantuite...

| Butterfly_6865 a răspuns:

The grudge 1, 2, 3 love struck uite'te la trailer pe net si apoi sigur o sa imi dai funda pentru ca sunt cele mai tari filme horror :X

| Mayy a răspuns:

The descent (prima parte si
The descent (2009 )! Ti le recomand.

| corinaaa_3589 a răspuns:

Eu zic sa incerci the ring 1, 2 sau the cript