| siminafive5 a întrebat:

Funda! Ce parere aveti despre filmul "The Ring"? Este de groaza tare?

Răspuns Câştigător
| KoropYulyan a răspuns:

Sa fiu sincer e vorba despre o fata morta care ese dintr-o fantana si o baga o femeie la loc si in al doilea film iese si tot asa pana ce sa va plictisi regizorul! Nu ti-l recomand cand l-am vazut prima data mia s-a facut frica am avut cosmaruri cu acea fata timp de 2 luni dar eram mic! Deci nu te uita e prostie uitate la o Comedie Horror.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mi se pare asa horror, am vazut filme mult mai tari

| positivity a răspuns:

Este un film bun, însă nu foarte horror.
Din trailer, pare el un film foarte de groază, dar nu e chiar așa.
L-am văzut acum câteva săptămâni, noaptea, şi nu mi-a lăsat un fior rece pe șina spinării.
Totuşi, ţi-l recomand.

| M25M a răspuns:

The Ring este varianta americana a horror-ului nipon Ringu si ca oricare alt remake american al filmelor asiatice, si acesta este o dezamagire. Mie mi s-a parut plictisitor, mai degraba te uiti la original, nici acesta nefiind extraordinar insa oriscum este mai bun decat varianta americana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am văzut. Mi s-a părut destul de ok.
Și nu este de „groază tare"!

| IAmAnonim a răspuns:

Buna.
Pai dupa parerea mea, e un film foarte prost, numai horror nu e straight face. Dar uitete pe youtube la trailer si vezi cum e.
Daca vrei ceva mai bun iti recomand SAW 1, 2, 3, 4, 5,6,7 sau Exorcism of Emily Rose sau... pff, nu mai imi vine in minte dar cauta pe youtube si o sa gasesti.

| anastasiatya a răspuns:

Mai bine te inpusti decat sa te uiti la filmul ala ..eu mare parte din acel film mi s-a parut fara sens iti recomand un film mai bun cum ar fi "the grudge 1
"

| lunaamara a răspuns:

Mie nu mi s-a parut asa de groaza... dar depinde. e un film bun, eu zic ca merita vazut

| abcdefghhj a răspuns:

Hmm the ring este unul din cele mai plictisitoare filme care ar trebui sa fie de groaza nu este nimic interesant nimic palpitant si este... PRAF(parerea mea) nu ti'l recomand daca vrei un film de groaza bun uitate la "the devil inside"