| sara10MonicaMonique a întrebat:

FUNDA! DAU cate Funte aveti nevoiecrying. Va roog. cine stie cum pot urmarii programele tv din australia, exista vreun program ceva crying FUNDA

7 răspunsuri:
| Alexandru074 a răspuns:

Tv wave
Sopcast
Tv

| sara10MonicaMonique explică (pentru Alexandru074):

Sunt online?

| sara10MonicaMonique explică (pentru Alexandru074):

Eu vreau un program sau orice ca sa pot vedea programele tv din australia

| Alexandru074 a răspuns (pentru sara10MonicaMonique):

Da cu tv wave poti vedea din Italia etc

| sara10MonicaMonique explică (pentru Alexandru074):

Pffuaii. nu intelegi? EU VREAU CU ORICE PRET DIN AUSTRALIA! crying(((((

| Alexandru074 a răspuns (pentru sara10MonicaMonique):

Da instaleazal si vezi daca e din australia
eu l-am avut de mult instalat si de aceea nu stiiu toate tarile

| sara10MonicaMonique explică (pentru Alexandru074):

Pai l'am instalat si nu e din australia, te rog, Va roog. pe toti care gasiti un program pentru australia ziceti-mi!sad DAU FUNDA>> VA URMARESC TOATE RASPUNSURILE SI DAU FUNDA!