| cristiana1234 a întrebat:

FUNDA imi spuneti un anime de dragoste cu un baiat dragut dar rece si distant da sa fie ceva obisnuit nu cu misiuni impuscaturi transformari sau alte din astea FUNDA

3 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Itazura na Kiss e cel mai frumos, cu o fata care se indragosteste de cel mai destept baiat din scoala dar cand vrea sa-i dea o scrisoare de dragoste el o refuza, de asemenea casa fetei va fi distrusa si va ajunge sa locuiasca in aceeasi casa cu el. e genial uite si un site in romana cu episoadele http://roanime.com/category/itazura-na-kiss-ro-sub/

| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Bokura Ga ita.E un anime frumos cu suspans lacrimi fericire si mai ales iubire. Sper ca tea-m ajutat.happy

| Analleea a răspuns:

Ce zici de Earl and fairy, Kaichou wa Maid-sama, Final Approach. Earl and fairy nu e neaparat inclus in ce ai cerut tu dar e un desen foarte fruuumos happy