| cristiana1234 a întrebat:

Imi spuneti va rog un anime de dragoste in care fata sa aiba un talent deosebit iar baiatul sa fie mai talentat ca ea sa fie rece si distant dar in cele din urma sa ii rcunoasca ca e talentata si sa inceapa sa se indragosteasca de ea (daca nu stiti imi spuneti un anime in care baiatul sa fie rece si distant dar sa o iubeasca pe fata fara sa o arate ) repede dau FUNDA la cele mai multe si mai frumoase animeuri.

Răspuns Câştigător
| GabyGabriela a răspuns:

MM!
Haiyore! Nyaruko-san
Softenni
Mayo Chiki
Baka and Test
Papa no Iukoto wo Kikinasai!
Akikan
Sankarea
Astarotte no Omocha!
Amagami SS
Rosario + Vampire

12 răspunsuri:
| cristiana1234 explică:

Nu te supara dar urasc inuyasha, dragon bell sau din astea cu grafica proaste sper ca nu am prea multe pretenti

| Deleb a răspuns (pentru cristiana1234):

InuYasha nu are "grafica" proasta si sa stii ca e mult mai super decat Naruto.

| xBrokenArrow a răspuns:

Kimi to Boku...tongue

| GabyGabriela a răspuns:

Nu e vorba de grafica, ci stilul in care sunt desenate. Fiecare anime are stilul propriu. Nici mie nu prea imi place cum e desenat InuYasha dar povestea e faina. Mie imi place foarte mult stilul anime-ului Mashiro-Iro Symphony.

| cristiana1234 explică (pentru GabyGabriela):

Pai si mie imi place povestea dar primele animeuri vazute au fost cu culori vesele si deschise si acum am o parere proaste despre inuyasha si altele da am uitat cum se numeste

| Asunalove a răspuns:

Itazura na kiss e un serial despre o fata Kotoko care-i place de un baiat pe nume Naoki Irie care e mai bun decit ea.aceasta doreste sa-i declare dragoste, dar a fost respinsa.Casa fete-i s-a prabusit, iar a fost nevoita sa se mute la prietenul tatalui ei.Dar apoi fata afla ca prietenul tatalui ei este tatal baiatului de care-i place.Se cearta citeva seriale pina la primul sarut.Am uitat sa va spun ca fratele mai mic al lui Irie o uraste pe Kotoko. Pina la urma Irie intelege ca o iubeste pe kotoko si ii propune sa se casatoreasca.la final au si un copil...mie mi-a placut foarte mult! Sper ca o sa-ti placa si tie!

| AleXoo_Bhay_1997 a răspuns (pentru Asunalove):

Care este ultimul episod la itazura na kiss? nu ep 15?

| Asunalove a răspuns (pentru AleXoo_Bhay_1997):

Nu sunt 25 ep