| FoNemeKo a întrebat:

FUNDA! RAPID! Pe disney e un concurs cu phineas si ferb cu numere etc...Azi am vazut doar doua numere... voi care ati vazut? Raspunsul care m-a ajutat va primi funda!

Răspuns Câştigător
| sssssssssssssssssss a răspuns:

Eo 11

8 răspunsuri:
| CostyMe a răspuns:

Am vazut azi nr 25

| FoNemeKo explică (pentru CostyMe):

L-am vazut pe asta

| CostyMe a răspuns (pentru FoNemeKo):

Macar vot puteai sa ne dai cati-am spus numere

| Irenexd a răspuns:

Pai azi eu am vazut doar nr 25! Daca e poate mai apare! Asta e! Bafta la concurs! 1

| FlooryCik a răspuns:

Uite-le pe aste sunt sigure si merg.:11, 13,20

| marilenutza2000 a răspuns:

Eu am vazut 29... dar unde intru ca sa particip si eu ca nu stiu!

| De3 a răspuns:

Eu stiu numerele 25 29 11

| andreea992 a răspuns:

Pai sa-ti spun sincer. Eu am vazut numerele 22 si 16.Cam atat am vazut pe 12/08/2011.Daca am sa mai vad vreun numar iti las mesaj.Bafta la concurs!