| lowraider26 a întrebat:

Funda! Sall TPU ma cam plictisesc si as vrea sa ma uit la un anime fain. O combinatie intre dragoste,mister, comedie si drama.... Daca puteti pe langa nume sa imi dati si o scurta descriere v-as fi recunoscatoare.
P.S. As vrea ceva cu mai multe episoade...
P.S.2 Merci anticipat happy

Răspuns Câştigător
| MaryLoveAnime a răspuns:

Sunt foarte multe anime-uri interesante pe care le-am vazut deja si mi-ar face placere sa ti le recomand. Daca te hotarasti sa vizionezi Kaichow wa Maid-Sama, iti spun sigur, nu o sa ramai dezamagita! In anime este vorba despre Misaki Ayuzawa, presedinta unui liceu de joasa speta, care il intalneste pe Usui Takumi. Ai sa vezi cine e el mai exact smug. Tipul se indragosteste nebuneste de ea si incearca sa o vrajeasca. Misaki are un secret, lucreaza la o caffeterie. Ai sa vezi, e foarte interesant.
Sau daca nu, Lovely Complex. Poate ai auzit despre el. Iar daca nu te-am convins cu acestea doua mai am si Elfen Lied. Un anime trist, dar care merita! Sangeros, dar merita!

1 răspuns:
| Ssshadow a răspuns:

Nu sunt chiar toate genul tau dar sunt foarte faine:
Deathnote
Highschool of the dead
11eyes
Deadman wonderland
Ghost stories
Infinite stratos
Le poti gasi la:
http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/
si la:
http://anime.kage.ro/index.php
Sper ca te-am ajutat :D