| MeeJenn a întrebat:

Funda si vot! :* As vrea sa vad un filme gen A walk to remember sau remember me, The last song etc.(vreau sa plang putin). Puteti sa imi spuneti unul? Doar unul, care v-a impresionat pe voi cel mai tare! Mersi anticipat happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Requiem for a Dream
Keith
The Last Song
Dear John
One Day
In Time
Friends with Benefits
Monte Carlo
If Only
Letters to Juliet
The Perfect Man

7 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Ti'as sugera king kong, cu toate ca nu este in genul celor doua, cu adolescent, dar la final este...no comment. Trist mai este hatiko. Frumos mai este iarasi the notebook...
Gasesti tu ceva, bafta!

| valentinemernic a răspuns:

The Butterfly effect este o drama psihologica dusa la apogeu din punctul meu de vedere.Tin sa mentionez ca sunt 3 parti(3 povesti diferite) dar prima m-a lasat fara cuvinte.Il recomand tuturor!

| Adriiiiii a răspuns:

The L.O.L 2012 love struck foarte emotionant puppy dog eyes

| VeveriţaPsihopată a răspuns:

Irreversible (este un film franţuzesc dramă din 2002) vizionare plăcută!

| VeveriţaPsihopată a răspuns (pentru VeveriţaPsihopată):

Mai adaug tot unul din Franta eu stiam ca se numeste "cap ou pas cap?" dar aparent acesta este numele original www.imdb.com/title/tt0364517/

| Gelu_Stancu_1990 a răspuns:

Iluzionistul... destul de trist, dar cu happy ending
http://www.filmedeseara.blogspot.ro/2012/08/the-illusionist-2006.html
the raven (2012) - poveste de dragoste dusa pana la sacrificiu suprem... cu siguranta o sa-ti stoarca lacrimi, dar pe parcus e cam sangeros.
http://www.filmedeseara.blogspot.ro/2012/07/the-raven-2012.html

| antho a răspuns:

P.s.:i love you
the vow
The artist
The reader