| NirvanaE a întrebat:

Fundoi! Plizzz! Care este ultimul episod din Naruto Shippuden? Si un site ceva? Pliiiiiiz!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| QueenBey a răspuns:

Acum ultimul episod care a aparut este 203 dar nu se poate termina asa repede d-ce pur si simplu daca te gandesti logic mai sunt o gramada de fc si apoi din cate am inteles va mai aparea si naruto akkipuden asa ca

| Miyukii a răspuns:

Apar pe acest site in fiecare joi episoade cu subtitrare in romana, shippuden si non shippuden :http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/

| KiryuZero a răspuns:

Ultimul este un film al 4-lea

| 8i9i a răspuns:

Intra pe NarutoGet si urmareste seria pana la final.

| MrSpooky a răspuns:

Http://www.animekage.com/ sunt toate episoadele din naruto

| NirvanaE explică:

Ahaaa...l-am vazut deja pe ala pe un site dar nu stiam ca e ultimul...