| anonim_4396 a întrebat:

Harry Potter sau Pirates of the caribbean (piratii din caraibe)?

Răspuns Câştigător
| Ododododo a răspuns:

Harry Potter de ce simplu: Este foarte multa aventura si actiune care te fac sa te simti extraordinar cu lucruri fantastice si minunate nu se compara cu Pirates of the caribbean pentru ca Piratii mai vezi si ca se lupta cu nu stiu cine dar vrajitorii si fiinte inexistente nu vezi. Deci Harry Potter

18 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Harry Potter

| DEBrown a răspuns:

Toate 3.

| thegreatgatsby a răspuns:

Am vazut toate filmele din amandoua seriile si am citit toate cartile HP...
Eu aleg HP. Are o semnificatie speciala pentru mine.Mi se pare mai frumos decat Pirates.

| fuckThisLife a răspuns:

Pirates of the caribbean

| AlwaysDream a răspuns:

Pirates Of The Caribbean

| RFP a răspuns:

Amandoua!

| CreatzaDeEa a răspuns:

Harry Potter

| LoveChocolate10 a răspuns:

Harry Potter.Este filmul meu preferat. Si are ceva anume :X

| EmilyWasHere a răspuns:

Harry Potter, 100% clar!

| pure9 a răspuns:

Harry Potter

| TheRock17 a răspuns:

Harry Potter clar.

| Zapa12 a răspuns:

Piratii din caraibe, CLAR!

| black1white a răspuns:

Clar piratii din caraibe.e mai fain si nu are atat SF.e mai captivant.asta este parerea mea.
pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pirates of The Carribean

| tudorpanait9 a răspuns:

Piratii din carabe mi-au placut mai mult!

| ada_9478 a răspuns:

Funda

| rose12 a răspuns:

Piratii din caraibe! funda?

| Silviu_1016 a răspuns:

Mie imi plac amandoua dar daca ar fi sa aleg cred ca as alege Pirati din Caraibe imi place mult de tot actorul Johnni Depp este foarte amuzant cum merge cum alearga laughing)rolling on the floor)laughing))