| anonim_4396 a întrebat:

Harry Potter sau Piratii din Caraibe tonguee ape si mai tulburi?

Răspuns Câştigător
| Tiby a răspuns:

Cu siguranta, Piratii din Caraibe!
Poate unii o sa se mire, dar nu imi place deloc Harry Potter. nu imi place sa vad efectele alea clare facute pe calculator, in care zboara aia pe maturi. happy

Succes!

12 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Piratii din Caraibe, clar! Am citit cartile Harry Potter si am vazut si filmele dar filmele nu mi-au placut. Deci Piratii din Caraibe.

| Puffy729 a răspuns:

Clar, 100%, fara indoiala, ca Harry Potter este cel mai tare!
Am citit si cartile si am vazut si filmele si e super!
Harry Potter is the BEST! b-)

| smile20000 a răspuns:

Harry potter! am citit si cartile, am vazut si filmele si le ador insa imi place si piratii din caraibe dar totusi prefer harry potter

| NoNameJunior a răspuns:

Harry Potterlove strucklove strucklove strucklove struck

| blueorange1302 a răspuns:

Harry Potter

| DracoMalfoy a răspuns:

Imi plac si Piratii din Caraibe, dar Harry Potter mi se pare genial. Deci, Harry Potter.

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Harry potter:X :X

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Eu una aleg piratii don caraibe, E parerea mea si cred ca e mult mai super

| keissy a răspuns:

Eu una, am preferat piratii din caraibe.dar asta mi-a placut mie

| anunknownmjfan a răspuns:

Harry Potterbig grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe ape si mai tulburi* scuzati

| Rustin a răspuns:

Ce zici de "Kamasutra"? laughing