| MascaDeCatifea a întrebat:

Heeey... stie careva numele la melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=YMl-1S6XDK0 o caut de ceva vreme si pur si simplu nimeni nu stie cine o canta si cum ii zice :(

Răspuns Câştigător
| Marilencik a răspuns:

Salut poti sa dowloandezi youtube download coverter si o downloadezi direct de pe youtube si nu iti trebuie numele. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| stefanioneci123 a răspuns:

Este greu de gasit e o versiune mai lunga dupa cum scrie si este cantata numai pe pian nu cred ca este o melodie e ceva special pentru serialul sau filmul acela...

| MascaDeCatifea explică (pentru stefanioneci123):

Mersi frumos happy numele ei ma intereseaza, chiar imi place big grin