| EşanuPaulaAndreea a întrebat:

Heei! happy
Am văzut un promo de la un film, luni, în Afi (spun asta doar pentru că, eu ştiu, poate l-aţi văzut şi voi).
Nu ştiu să vă spun cum se numea, de fapt, asta vreau de la voi.
Era vorba despre o adolescentă, blondă, drăguţă laughing, apărea şi un băiat pe acolo - cred că era creţ, dar nu ştiu exact -, îi era iubit sau ceva de genul, el o plăcea.
Nu i-am acordat prea multă atenţie, până aici, pentru că nu prea mă interesa, dar, apoi, a apărut o secvenţă care m-a făcut să vreau să văd, cât se poate de repede, filmul ăla.
Era cu părinţii ei, nu ştiu unde se ducea, ce făcea, dar îmi amintesc că, cumva, au făcut un accident auto, iar ea a rămas orfană, apoi a apărut o secvenţă cu ea din spital şi, nu ştiu exact, parcă era şi tipul despre care v-am povestit mai devreme.
De aici nu am mai văzut nimic, trebuia neapărat să plec.
Mă ajută cineva cu un nume? happy
Săru'mâââna!

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Dar ăsta?
If I stay
http://www.youtube.com/watch?v=rMp896hfp74

| EşanuPaulaAndreea explică (pentru under89):

Ăsta este!
Mulţumesc mult!

3 răspunsuri:
| under89 a răspuns:

Cred că e Endless Love, dacă nu scuze.
https://www.youtube.com/watch?v=TRXGch6675Q

| EşanuPaulaAndreea explică (pentru under89):

Nu, nu e, dar este destul de interesant filmul. Mulţumesc mult!