| AlicEcila a întrebat:

Heei. Cine stie cand apare sezonul 5 din Prison Break? Am auzit ca in 2016, dar cand mai exact? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

O sa fie o mini-serie (noua) de 10 episoade (din cate am auzit)
Probabil o sa apara in a doua parte a anului 2016
Normal, actorii o sa fie aceiasi

http://www.imdb.com/title/tt4928092/

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai conteaza? Sa bem pentru asta big grin Sper sa fie bun

E putin probabil sa apara pana-n vara si in vara sigur nu apare, in toamna apar majoritatea...

| BlaDe12345 a răspuns:

Tinand cont ca pe IMDB nu sunt mai deloc detalii cel mai probabil dupa jumatatea anului, prin toamna cel mai probabil...
Nu sunt sigur dar asa cred ca va fi. acum doar ce au lansat DC's Legends of tomorrow unde joaca si fratii din Prison Break deci sunt busy momentan oamenii xD