| lilith16 a întrebat:

Heei, daca a-ţi putea sa imi da-ţi ceva subtitrare la filmul Suicide Room dar va rog nu imi dati site-uri virusate
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sulty_Mihai_1986 a răspuns:

Subtitrarea in romana o gasesti pe opensubtitles.org/

Filmul mi s-a parut genial, chiar m-a facut sa-mi pun niste intebari despre mine. Povestea a fost excelenta, si partea animata la fel. 10/10

| lilith16 explică (pentru Sulty_Mihai_1986):

Am intrat pe acel site acum ceva timp, mi-a dat sa descarc filmul si telefonul meu ma anunţa ca nebunul ca acel fisier poate dauna foarte mult pentru dispozitiv

| Sulty_Mihai_1986 a răspuns (pentru lilith16):

LOL, e cel mai bun site. Intra si pe forum-uri.

3 răspunsuri:
| Rimidalvv a răspuns:

Depinde ce tip de video ai piratatwinking ( web-dl, rarbg, bluray, brrip, fleet, asv, etc etc)