| Kandia15 a întrebat:

Heei :* Stiti filme sau seriale in care oamenii povestesc cum au supravietuit? Stiti ce vreau sa spun? big grin

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Arrow.

| Sn4k3 a răspuns:

Demonic
The Exorcism of Emily Rose e ceva de genul, doar ca povesteste cum a murit cineva laughing
Limitless parca
Just Before I Go. Mai vazusem un film horror in care cineva chiar povestea despre cum a supravietuit, dar nu-i mai stiu numele laughing. Era cu niste militari parca care s-au dus intr-o cladire in care era un virus sau niste monstrii care intrau in corpul lor si ii putea controla. In fine, sper ca te-am ajutat cat de cat laughing. Vizionare placuta!

| Kandia15 explică (pentru Sn4k3):

Mi-e prea frica sa ma uit la Emily Rose laughing Just Before I Go despre ce e?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kandia15):

laughing. E o comedie despre cineva care vrea sa se sinucida, dar inainte vrea sa termine cateva lucruri. Mi-a placut filmul, te si invata cateva chestii.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kandia15):

Si daca iti plac filmele horror trebuie sa te uiti la Emily Rose laughing. Te sperii, dar asta e frumos la un film horror. Poti sa te uiti ziua la el ca sa nu te sperii prea tare laughing. Eu m-am uitat cu un prieten, l-am traumatizat un pic laughing ( Il mai speriam si eu laughing ). Oricum, uita-te ca e frumos.

| Kandia15 explică (pentru Sn4k3):

Saracul de el laughing. Pana acum nu m-am speriat deloc la filmele de groaza ( poate doar putin pe moment).

| J0B0MAT a răspuns:

Against the sun. e bazat pe o poveste reala

| Kandia15 explică:

Ma refer ca i-a atacat / rapit cineva? Si ei povestesc cum au supravietuit

| Kandia15 explică:

Ceva gen Surviving Evil nu stiti?

| Kandia15 explică:

Sau Over my dead body? Gen : Sa fie cineva care a fost rapit( nu de extraterestrii laughing ), si reuseste sa scape?

| Bertan a răspuns:

Esti fata si nu stiu daca iti va placea! http://www.cinemagia.ro/filme/tyson-26968/ Sper ca te-am ajutat!

| Wakiri a răspuns:

Incearca Lost. E cu un grup de oameni ce naufragiaza pe o insula. Acestia trebuie sa supravietasca insulei... dar curand afla ca nu e asa simplu... insula are anumiti monstrii si alti oameni traiesc pe ea.
Scuze daca am dat prea multe spoilere! big grin

| Bia27Roxy a răspuns:

Stiu unul. Se numeste atacul dinozaurilor sau ceva de genul ăsta.