| Doareu2804 a întrebat:

Heei TPU! Urmaresc serialul The Vampire Diaries si acum sunt cu el la zi, din cate am inteles Elena (Nina) va parasi serialul, si ma intrebam cu cine va ramane Damon (Ian)? Din punctul meu de vedere el s-a cam apropiat de Bonnie cat au stat impreuna izolati. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Chiar. Ce intuitie buna ai.

| Kushi a răspuns:

Si eu am auzit ca Nina vrea sa paraseasca serialul,insa sincera sa fiu sper sa ramana doar un mit pentru ca Delena sunt super impreuna, oricum lui Bonnie ii e mai bine cu Jeremy deoarece el o iubeste si i-a demonstrat si au facut atatea sa le evolueze relatia, oricum daca ar fi ceva de genul da, cred ca ar ramane cu Bonnie Damon, dar sper sa nu :/