| Aly_6441 a întrebat:

Heei! Ce parere aveti despre Damon Salvatore din the vampire diaries?

4 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Mi-a placut de la inceput, dar nu pentru ca arata bine ci pentru ca imi place tipul asta de personaj care este intunecat, misterios cu o durere profunda in suflet. Pentru ca nu imi plac cuplurile de la suprafata ( stefan si elena). Cand am vazut ca vrea sa o salveze pe Katherine si ea nu il iubeste de loc, se vede ca are mai multa dragoste in el decat stefan insa este rece pentru ca nu primeste inapoi. Se indragosteste de Elena si asta mi s-a parut atat de pur mai ales atunci cand i-a spus ca o iubeste mi-a venit sa plang. El cred ca este chiar un personaj principal si mimica fetei si toate miscarile si vorbele care le spune te fac sa-l iubesti. Este un adevarat actor si ma bucur ca este cu Nina. Pentru ca le sta bine impreuna. Acum o sa astept sa vad ce o sa se intmple happy

| upssss_4824 a răspuns:

Ce pot sa spun este super hot =p~

| Crinaaaaa a răspuns:

Pai e cel mai frumosssss vampiri...are corp super, ochii minunati si mai mult e ca are patratele... fundita?

| Miruu64 a răspuns:

Sincer, mi se pare ca TVD-ul nu se poate fara el. Am aflat ca nu va participa in sezonul 6.