| Picakhu a întrebat:

Heeiiaa La toata lumea! Pentru fanii de anime. imi ziceti cateva anime romantice.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit o intrebare la capitolul meu laughing) Uite cateva happy:

Sword Art Online (Dramatic, Romantic, Actiune) - Este vorba de un numar mare de jucatori care sunt prinsi intr-un joc, iar daca mori acolo, ai murit si in viata reala. Personajul principal Kirito se intalneste cu mai multi prieteni si incearca sa scape de acolo. In lumea aceea a cunoscut-o pe Asuna, viitoarea lui iubita tongue Este foarte frumos happy O sa iti placa tongue.

Shuffle! (Dramatic, Romantic, Amuzant, Pervers) - Este vorba despre un baiat pe nume Rin care trece prin mai multe aventuri cu niste fete. Dar oare pe cine va alege Rin in final? tongue Asta vei afla singur laughing Este foarte amuzant anime-ul happy Mi-a placut mult...

Clannad & Clannad After Story (Dramatic, Romantic, Si Mai Dramatic, Amuzant, Putin Pervers) - Cam la fel ca la Shuffle laughing tongue Dar mai amuzant si mai dramatic laughing

BTOOOM! (Dramatic, Romantic, Mister, Actiune) - Este vorba de un grup de oameni blocati pe o insula, iar acestia trebuie sa se lupte cu diferite feluri de bombe. De exemplu granade, care explodeaza direct, unele cu timp de maxim 10 secunde, altele cu gaz otravitor, etc. Personajul principal se aliaza cu un barbat de vreo 30-40 de ani si cu viitoarea lui iubita, cunoscuta pe un joc. Adica ei erau iubiti intr-un joc numit BTOOOM!, si acum s-au intalnit iar pe aceasta insula, dar ei nu stiau ca sunt iubiti in joc. Un nebun a facut jocul BTOOOM! Real laughing.

Sunt foarte frumoase aceste anime-uri happy Sper ca te vei uita peste comentatriul meu, si ca vei incerca unele din elewinking Sper sa iti fii fost de folos happy Vizionare placuta! tongue

1 răspuns:
| nami315 a răspuns:

Vampire knight, Kamikaze kaitou jeanne, Nana, Paradise Kiss.