| TurnOn a întrebat:

Heeo TPU! Intrebare: Am vazut un film despre un baiat care a fost omorat din greseala de o fata(si cadavrul a fost ascuns intr-o padure) ma rog...baiatul nu era mort adica era ca un spirit care putea vedea auzi dar nu putea fi vazut si pana la urma fata l-a dus undeva unde lau gasit politistii si s-a dus la spital unde a mers in camera lui si ea a murit (era lovita) iar el s-a trezit.Va rooooooooooog daca recunoasteti ceva din ce am scris imi ziceti numele filmului? Nu il mai retin foarte bine caci l-am vazut acum vreo 3 ani. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„The Invisible" - Invizibil (2007) cu Justin Chatwin și Margarita Levieva.
http://www.youtube.com/watch?v=yDB3Ha3vxyc
Numai bine!

1 răspuns:
| Izaya112 a răspuns:

O.o Pare interesant. Vreau si eu sa il vad.