| KeshaTikTok a întrebat:

Heey!
Cum va simtiti astazi?
Care va este favorita placere de a viziona o emisiune? Adica = Care este emisiunea voastra favorita?
Este cumva Iubiri-Secrete?

Răspuns Câştigător
| Onisoor a răspuns:

Heey!
Iubiri sectrete nu e un serial? Eu nu urmaresc dar fratele meu se uita!(chiar acum)Mai prind si eu cate un episod din zbor! E destul de interesant (si de intortochiat)
Mie imi plac emisiunile (din prezent)„Schimb de mame", „Plasa de stele ", „ Master Chef", „Burlacul", „Romanii au talent", si imi plac emisiunile de pe Discovery gen „Fenomene stranii"! Si cand nu am la ce ma uita ma uit la desene animate (de pe Disney Channel) happy happy happy

8 răspunsuri:
| 35zone a răspuns:

In gura presei
majoritatea emisiunilor romanesti sunt niste mizerii

| KeshaTikTok explică (pentru 35zone):

Stiu ca Iubiri-Secrete nu e emisiune, dar e un serial romanesc, si mie imi place.

| bebelusha93 a răspuns:

Buna! Eu am doua emisiuni preferate : Plasa de stele si Te cunosc de undevatongue

| VladGangstaBoy a răspuns:

Imi plac mai multe, da este si Iubiri Secrete si mai am cateva:
Pariu cu Viata
Te cunosc de undeva
Cronica Carcotasilor
Top Gear
Man VS Wild
An idiot abroad
Zon@ IT
Si multe altele!

| Onisoor a răspuns:

Am uitat sa spun de serialul meu favorit „Pariu cu viata"! E tare rau!

| KeshaTikTok explică (pentru Onisoor):

Pe bune? ...iti place?
Mie nu prea! Dar e OK.

In serial, pe Cristi il joaca Raphael Tudor, fostul iubit al verisoarei mele. happy Pe bune, vorbesc serios!

| Onisoor a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Tareee! Mie imi place serialul deoarece e despre adolescenti si nu prea au fost seriale romanesti despre adolescenti, e in limba romana si imi plac melodiile!(si nu pre am la ce sa ma uit lunea)happy

| KeshaTikTok explică (pentru Onisoor):

Ok.
Paa!