| Klaryssa a întrebat:

Heey! Voua va place Twilight? Daca da de ce? daca nu de ce? care e personajul vostru preferat? pe cine nu suportati?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Nu pot sa sufar filmul asta. Consider ca e varianta cinematografica a llui justin Biber

| Klaryssa explică (pentru greyhound):

Ce coincidenta! mie imi place Bieber laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a placut decat primul film. Bunicel. Parea interesant in felul lui. In rest nu a mai avut farmec pentru mine.

Nu-mi place Bella Tembela. In New Moon si Eclipse a fost destul de emo, sinucigasa. Mai ales in New Moon, am citit si cartile, iar cartea New Moon a fost...pfff, depresiva maxim! Bleg personaj.

Imi place Alice cu tot cu actrita care o interpreteaza. Singurul rol din toata seria care chiar straluceste.

Mai mult a fost o moda trecatoare aceasta serie. Decizia de a face 2 filme pentru ultima carte a fost doar pentru profit. Nu se justifica deloc actiunea daca as compara Twilight cu The Hobbit sau Harry Potter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut seria Twilight. Ultimul episod mi s-a parut destul de infricosator, dar oricum a meritat. Am luat filmul ca atare, fara sa ma atasez de personaje sau de poveste in sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place deoarece in poveste este vorba de vampiri. Personajul meu preferat este Bella si nu imi place Jasper.

| TheDifference a răspuns:

Nu imi place.
M-am uitat la primul film pe la inceput sa ii dau o seansa sa vad ce e cu el, dar sunt multe alte filme ce merita vazute, deci de ce sa pierd timpul degeaba.

| CuteCurly a răspuns:

Nu, nu îmi place. Niciodată nu mi-a plăcut şi nici nu o să-mi placă. Nu înţeleg nimica din filmul ală. În schimb, urmăresc TVDwinking

| Rape a răspuns:

Da, imi place deoarece imi place povestea dintre Edward si Bella.Personajul meu preferat e Alice.Nu il suport pe James.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Da imi place, deoarece povestea e superba, totul.Personajul meu preferat e Bella.Nu il suport pe James.

| Inghetata10 a răspuns:

Buna sincer nu imi place nu iubesc sa privesc filme cu vampiri imi este frica.Paa