| TheCuTeGirl a întrebat:

Heeyy!
vreau niste filme super mega geniale
(gen : a beautiful mind, narnia)
P.S : sa nu fie de groaza ..mai degraba poate comedii..si sa fie mai noi asa. 2012 /2013
multumesc!
dau cea mai mare funda

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Life Of Pi (2012)
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
Snow White And The Huntsman (2012)
John Carter (2012)
Journey 2: The Mysterious Island (2012)
Grown Ups 2 (2013 comedie)

| SonicAndrei a răspuns:

Life Of Pi (Viața lui Pi)

Filmul e genial. Pe scurt e vorba de un băiat care rămâne singur în mijlocul oceanului într-o barcă mică, dar cu un animal sălbatic lângă el (nu-ți spun ce animal e că ar strica o parte din film, îți spun doar că nu e dresat).

Filmul e nou, are o grămadă de efecte. E inspirat dintr-o întâmplare reală, deci nu e SF.

| Expressions a răspuns:

Mr. Nobody

| psycho771 a răspuns:

Ai vazut the great gatsby?
oblivion
to the wonder
toate foarte noi happy

| Mădă_Mădălina_1998 a răspuns:

"Percy Jackson" este smecher.Te poti uita la prima parte.A doua apare pe net pe 23.08. 2013
Este despre un baiat, Percy, care este fiul lui Poseidon.....Foarte smecher filmul.Este cu fantasy, cu fiinte supranaturale, este foarte smecher filmul.

| bNarcis a răspuns:

Salut, pai hotarastete asupra genului. ca` narania nu e tocmai o comedie. sau ceva in genu`, dar niste filme reusite pe care ti le recomand sunt : American Pie (sunt vreo 7/8 filme de toate), Van Wilder (1/2/3), Now You See Me(e un super film, dar momentan nu cred ca`l gasesti HD si subitrat.).
Daca mai vrei comedii, arunca un ochi aici : http://caplimpede.ro/......rie-video/