| RainmakerX a întrebat:

Hei, ce anime-uri imi recomandati?
http://myanimelist.net/animelist/Blytzlike99?status=2

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a placut chuunibyou, incearca Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta. e bazat cam pe aceeasi idee.
ar mai fi Rail Wars care ar merita vazut imo, dupa care Mayo Chiki!, Parasyte, si Danmachi. Nu am fost prea atent la ce am vazut prin lista aia, asa ca scuze daca le-ai mai vazut tongue

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Merci mult!
Btw Parasyte si Danmachi le-am vazut :'>
Abia astept sa ma apuc de restul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ah da, uite aici lista mea :P :

http://myanimelist.net/animelist/Bl4ckLov3?status=7&order=4&order2=0

sa-mi spui care ti se par interesante sau care ti se potrivesc, iti mai dau daca mai vrei :D stiu cum e cand nu prea ai anime-uri de vazut...

atm ma uit la relife, probabil ca il termin asta-seara pe la 2-3. in ultimu timp dupa ce ma trezesc (2-3 dupamiaza) petrec 5-6 ore pana gasesc un anime fain, si il termin pana la 4-5 dimineata, cand ma culc.

asa da viata xDD
btw, mersi de funda :)

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Cum este relife? Vreau si eu sa il vad dupa ce termin cu golden time big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Hmm, e destul de interesant, dar nu e nimic special tongue e cu un tip care primeste o noua sansa de a-si incepe viata matura, gen il baga inapoi in ultimu an de liceu ca sa poata sa aiba o facultate mai buna, si sa isi gaseasca un loc de munca. e un slice of lice mai ciudat sa zic asa, dar merge. eu zic ca merita vazut. in plus e si destul de dramatic daca intelegi povestea big grin

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Okay,merci man! big grin

23 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ceva... nemaivazut big grin

| RainmakerX explică (pentru DoarBogdan):

Sall man laughing
Ce e nemaivazut? Prezenta mea sau lista de 100 de anime-uri? =]]

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Adica sa te uiti la un anime nemaivazut laughing
Si... salut omulewinking cum o mai duci?

| RainmakerX explică (pentru DoarBogdan):

Aaa, bine >.<
Cu exceptia faptului ca nu am la ce ma uita sunt superwinking

Dar tu? Cum mai e facultatea? big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

E ca ****. laughing
Acum sunt in vacanta. Nu imi amintii. ^_^

| RainmakerX explică (pentru DoarBogdan):

Ok,ok laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Vedeti? Un om care ma intelege.

| RainmakerX explică (pentru DoarBogdan):

Unde este? >.< Eu sau cine?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Da.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti la Yu-gi-oh.Yu-gi-oh Gx, Yu-gi-oh 5Ds le-am vazut si ti le recomand o sa te faca sa-ti doresti sa urmaresti toate episoadele pana la capat.
Duel Masters si asta e foarte tare de asemenea.
Naruto si Naruto Shippuden(bine pe astea sigur le stii,majoritatea adolescentilor urmaresc zi de zi Naruto pe net cred,dar ma rog nu mi s-a parut asa tare Naruto,am inceput sa ma plictisesc de el si am renuntat sa il mai vad).
Shaman King este foarte tare, mi-a plaacut mult si m-am apucat recent sa-l urmaresc, personajele sunt tari, intamplarile sunt fantastice, e foarte frumos ti-l recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da, sa ii spuneti anime-uri, ascult si eu =]]

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

=]] Iti spun eu daca nu iti spune nimeni. Tocmai am implinit 100 de anime-uri vazute >.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

0.0 CAAAt?

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Mda. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cowboy Bebob, this is all you need.

| RorySan a răspuns:

Momentan ma uit la Norn9 imi place mult

| BlackandWhite201 a răspuns:

Salut bro. sunt uimit de lista ta de anime-uri, si sper ca te pot ajuta cu inca vreo cateva:
D.gray man
Durarara
Belzebub
Death Parade
Kill la Kill
Blue exorcist
Darker than black
Is that a zombie?
One punch man
Regele saman
Highscool DxD
Overlord
Monster musume
Kabaneri of the iron fortress
Devil is a part timer
Shokueki no soma
si iti recomand sa citesti manga de la Tokyo Ghoul season 3 (mult prea tare).
Sper sa-ti ajunga pentru o saptamana.

| RainmakerX explică (pentru BlackandWhite201):

Am vazut multe din aceasta lista dar sunt si serii pe care nu le-am vazut.
Merci! big grin