| ioanaCUTU a întrebat:

Hei cine are programul nickelodeon mie implace cel mai mult ICarli si anubis voua ce va place mai mult misterele casei anubis sau ICarly?

Răspuns Câştigător
| ZebraaPrint a răspuns:

Misterele casei anubis ma fascineaza mai mult...nu ca as fi obsedata.ma mai uit din cand in cand.in schimb cand e iCarly nu sunt acasa.sad

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mie îmi place iCarly şi Unfabulous. Mi se par geniale.

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

ICarlyhappy

| Jamie a răspuns:

Pai ca sa fiu sincera casa anubis... nu sunt obsedata sau ceva dar cred ca e misto.
Ma uit si la Icarly e super dar la anubis... este o mare palpitatie pentru ca niciodata nu stii ce se va intampla in continuare XD

| justme_8791 a răspuns:

Icarly
mai ales sezonul 5 care e super interesant! happy

| alexia2012 a răspuns:

Icarly